Derebahçe ~ GençliK
Hoşgeldiniz !
Üye olmadan forumdan yarar sağlayamazsınız.
Canlı konuşma için sitede başlık sayfasının altındaki chat box'a konuşabilirsiniz !
Moderatör Alımları Başlamıştır.
İyi Eğlenceler..
Derebahçe ~ GençliK
Hoşgeldiniz !
Üye olmadan forumdan yarar sağlayamazsınız.
Canlı konuşma için sitede başlık sayfasının altındaki chat box'a konuşabilirsiniz !
Moderatör Alımları Başlamıştır.
İyi Eğlenceler..
Derebahçe ~ GençliK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaaFFéTméZ ~ TéaMLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Ko$ Fps 100 Olucak Dediklerimi Yapın Cfg fln degıl !!

YazarMesaj
By.BiCi
Admin
Admin
By.BiCi

Rep Gücü : 401
Rep Puanı : 10

Ko$ Fps 100 Olucak Dediklerimi Yapın Cfg fln degıl !! Empty
MesajKonu: Ko$ Fps 100 Olucak Dediklerimi Yapın Cfg fln degıl !!   Ko$ Fps 100 Olucak Dediklerimi Yapın Cfg fln degıl !! Icon_minitimeC.tesi Şub. 28, 2009 10:49 am

ANLATIM =

Arkadaslar fps konusunda genis caplı bir arastırma yaptım sitede bussuru console komutlar felan war bunlarla beraber yabancı siteden buldugum bir dosya beni cok sasırtmıstı icinden cıkan dosyayı c program files valve cstrike icine attım ve fpsde gozle gorulur sekilde yuzde 70 artıs sagladım oyuna girdiginizde haritanın yukarısı beyaz olcaktır bosuna sasırmayın
simdi biraz resimlerle olayı anlatayım
Cs 1.6 İÇİN =

dosyanın icindekilerin hepsini c > PROGRAM files > valve > cstrike > gfx icine yapıstırın iyi oyunLar...

Cs 1.5 İÇİN = dosyanın içindekilerinin hepsini c > Seirra > Harflife > cs strikenin > gfx İcine yapıstır...

NOT = Dosyaları Yapıstırmadan Önce OrjinaLLerini YedekLemeyİ Unutmayın Aksi Taktirde Ben s0rumLu oLMAM

LİNK = http://www.senoyna.com/attachments/eklentiler/e1685d1216557568/f19/fps-.zip/

Ko$ Fps 100 Olucak Dediklerimi Yapın Cfg fln degıl !!
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Dünya yeni web uygulamalarına hazır değil
» 1.6 waLL- Aim hiLe, Diğer hiLeLeri biR kenara aT ( Şaka değiL gir Baq dene )