Derebahçe ~ GençliK
Hoşgeldiniz !
Üye olmadan forumdan yarar sağlayamazsınız.
Canlı konuşma için sitede başlık sayfasının altındaki chat box'a konuşabilirsiniz !
Moderatör Alımları Başlamıştır.
İyi Eğlenceler..
Derebahçe ~ GençliK
Hoşgeldiniz !
Üye olmadan forumdan yarar sağlayamazsınız.
Canlı konuşma için sitede başlık sayfasının altındaki chat box'a konuşabilirsiniz !
Moderatör Alımları Başlamıştır.
İyi Eğlenceler..
Derebahçe ~ GençliK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaaFFéTméZ ~ TéaMLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Pc'ye Sızma

YazarMesaj
By.BiCi
Admin
Admin
By.BiCi

Rep Gücü : 401
Rep Puanı : 10

Pc'ye Sızma Empty
MesajKonu: Pc'ye Sızma   Pc'ye Sızma Icon_minitimePerş. Mart 05, 2009 6:50 pm

Arkadaşlar bu konuyu açmı$tım ama resimli anlatıcağımı söleniştim ama bazı şeylerdn dolayı yapamamı$tım $imdi size anlatıyorum umarım beğenirsiniz..Üzerinde Fazla değişiklik yapmadım yazılarımı+resimleri koydum..

BU KONUDA TELNET KULLANARAK MSN DEKİ KİŞİNİN PC SİNE SIZMA KONUSU ADIM ADIM ANLATILMIŞTIR

Öncelikle bize gerekli olan araç ve gereçlerimiz şunlardır

1- Msn Messenger
2- Telnet
3- Netstat veya 3. parti bir net status viewer.

Şimdi msn de kendimize bir kurban seçiyoruz. Benim önerim olarak Windows un kendi dahili netstat’ını değil de 3.parti bir
Net status monitor edinirseniz daha başarılı bir şekilde karşıdaki şahısın ip adresini ele geçirebilirsiniz çünki Windows un dahili net stat’ı bazen ip yi capture edememektedir ve tabi böylece sizde havanızı alırsınız. Onun için işinizi görebilecek bir netstatus monitor uygulaması linki veriyorum. (http://www.freshsw.com/xns/pro/download.html) buradaki x-netstat adlı uygulama Windows un dahili netstat’ından çok daha ayrıntılı ve esnek bir uygulamadır. İsteyenler bunu kullanabilirler. Fakat ben bu yazıda dahili netstat ile ip yakalamayı anlatacağım.

Msn de kendimize bir kurban seçtikten sonra kafanızda bir senaryo uydurun. mesela yeni çıkan bir mp3 den konu açın konuyu ilerletin konu kendiliğinden dosya alışverişi meselesine kadar gelir merak etmeyin Pc'ye Sızma Smile
Daha sonra örnek olarak sende don dale varmı diye sorun yollamasını rica edin. Şahıs dosyayı yolladığı zaman dosya daha iniyorken siz hemen başlat/çalıştır a girin. Oraya cmd yazın ve karşımıza msdos komut istemi gelecektir. Şimdi kurbanın ipini alacağız fakat bu esnada nette o kurbandan başka hiçbir kimseyle veya bir siteyle irtibatınızın olmamasına dikkat edin aksi takdirde netstat sizin karşınıza bir ton ip adresi çıkaracaktır (neden derseniz netstat net trafiğini ve iletişimde bulunulan sitelerin ip lerini logladığı için) ve acemi olan arkadaşların bunca ip adresi arasında sap gibi kalacaklarını bildiğim için bu konuya değinmek istedim. Herneyse dosyamız hala inme aşamasında iken biz komut satırına netstat –a –n yazıp enterlediğimizde şuna benzer bir döküm alırsınız.

Pc'ye Sızma
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» iste karsı pcye sızma
» Uzaktan pc ye sızma resimli