Derebahçe ~ GençliK
Hoşgeldiniz !
Üye olmadan forumdan yarar sağlayamazsınız.
Canlı konuşma için sitede başlık sayfasının altındaki chat box'a konuşabilirsiniz !
Moderatör Alımları Başlamıştır.
İyi Eğlenceler..
Derebahçe ~ GençliK
Hoşgeldiniz !
Üye olmadan forumdan yarar sağlayamazsınız.
Canlı konuşma için sitede başlık sayfasının altındaki chat box'a konuşabilirsiniz !
Moderatör Alımları Başlamıştır.
İyi Eğlenceler..
Derebahçe ~ GençliK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaaFFéTméZ ~ TéaMLatest imagesKayıt OlGiriş yap

amvo.exe virüsü nasıl silinir?

YazarMesaj
By.BiCi
Admin
Admin
By.BiCi

Rep Gücü : 401
Rep Puanı : 10

amvo.exe virüsü nasıl silinir? Empty
MesajKonu: amvo.exe virüsü nasıl silinir?   amvo.exe virüsü nasıl silinir? Icon_minitimeCuma Mart 06, 2009 2:16 pm

öncelikle bu virüs hakkında bilgi vereyim.

tam olarak nasıl bulştıgı hakkında benim de bir bilgim yok ama kısaca şöyle özetliyeyim.bilgisayara format atıgım halde ilk açılışta değilde ikinci açılışda amvo.exe bulunamadı diye bir hata veriyor.yani ilk internet bağlantısı sağlandıgında haberiniz olmadan pc nize bulaşıyor.henüz hiç bir antivirüs programına yakalandığını ben göremedim.msconfig den ve registry den temizledim ama yinede kendini geri yüklemeyi başardı.yani buna tam olarak virüs denilemez.bi çeşit solcan denilebilinir.bu solcan yada virüs her neyse bilgisayarımızda gizli dosyaların, gizli dosyaları göster sekmesinin aktif olmasına rağmen görünmesine engel oluyor.

şimdi gelelim çözüme...

http://rapidshare.com/files/108903982/ComboFix.exe kullanarak bilgisayarınızdan bu solcanı temizleyebilirsiniz

amvo.exe virüsü nasıl silinir?
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Amvo Virüsü Temizleme
» Yalan Soyledigini Nasıl Anlıyabilirim ?
» Hackerlar, 'MSN şifresi'ni nasıl kırıyor? Dikkat!!!
» Gta san andreas download süper hemde nasıl
» CS Nasıl Oynanırmış İzleyin..Harika Bir Video !!!