Derebahçe ~ GençliK
Hoşgeldiniz !
Üye olmadan forumdan yarar sağlayamazsınız.
Canlı konuşma için sitede başlık sayfasının altındaki chat box'a konuşabilirsiniz !
Moderatör Alımları Başlamıştır.
İyi Eğlenceler..
Derebahçe ~ GençliK
Hoşgeldiniz !
Üye olmadan forumdan yarar sağlayamazsınız.
Canlı konuşma için sitede başlık sayfasının altındaki chat box'a konuşabilirsiniz !
Moderatör Alımları Başlamıştır.
İyi Eğlenceler..
Derebahçe ~ GençliK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaaFFéTméZ ~ TéaMLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Flash Flash Youtube Ve Yasaklanmıs sitelere Giriş İnternt Hızı Düşmeden TÜrkiye ip si

YazarMesaj
By.BiCi
Admin
Admin
By.BiCi

Rep Gücü : 401
Rep Puanı : 10

Flash Flash Youtube Ve Yasaklanmıs sitelere Giriş İnternt Hızı Düşmeden TÜrkiye ip si Empty
MesajKonu: Flash Flash Youtube Ve Yasaklanmıs sitelere Giriş İnternt Hızı Düşmeden TÜrkiye ip si   Flash Flash Youtube Ve Yasaklanmıs sitelere Giriş İnternt Hızı Düşmeden TÜrkiye ip si Icon_minitimeCuma Mart 06, 2009 7:03 pm

Evet Arkadaslar Bu Konuyu Sizinle Paylaşıyorum Çok işinize Yarıcak Çünkü Şİmdi Youtube de yasaklandı Biliosunuz Bütün mahkeme Kararıyla Yasaklanan Sİtelere Girmeyi Anlatıcam

Ağ Bağlantılarıma Giriyoruz. Ordan Yerel Ağ Bağlantısı Sağ tıklayıp Özellikler İnternet İletişim Kuralları nı Çift Tıklıyoruz Aşağıdaki Dns Sunucumu Kullanı İşaretleyip Oraya
Yerel DNS sunucusu : 4.2.2.2
Dİğer DNS sunucusu: 4.2.2.1

Dİyip Tamam Diyoruz Ve girin bakın Bizzat kendim denedim Buldum

Flash Flash Youtube Ve Yasaklanmıs sitelere Giriş İnternt Hızı Düşmeden TÜrkiye ip si
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Mahkeme kararı İle Engellenmiş Sitelere Kesin Giriş
» Cs Giriş resmini Değiştirme
» Iss Açıklı Sitelere İndex Basma Otomatik(Capslı Anlatım)+Video lu*
» Microsoft’a Göre Türkiye Nerenin Merkezi
» 5 dk'da flash site yap