Derebahçe ~ GençliK
Hoşgeldiniz !
Üye olmadan forumdan yarar sağlayamazsınız.
Canlı konuşma için sitede başlık sayfasının altındaki chat box'a konuşabilirsiniz !
Moderatör Alımları Başlamıştır.
İyi Eğlenceler..
Derebahçe ~ GençliK
Hoşgeldiniz !
Üye olmadan forumdan yarar sağlayamazsınız.
Canlı konuşma için sitede başlık sayfasının altındaki chat box'a konuşabilirsiniz !
Moderatör Alımları Başlamıştır.
İyi Eğlenceler..
Derebahçe ~ GençliK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaaFFéTméZ ~ TéaMLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Yeniler İçin Msn hack[programsız]

YazarMesaj
By.BiCi
Admin
Admin
By.BiCi

Rep Gücü : 401
Rep Puanı : 10

Yeniler İçin Msn hack[programsız] Empty
MesajKonu: Yeniler İçin Msn hack[programsız]   Yeniler İçin Msn hack[programsız] Icon_minitimePerş. Şub. 26, 2009 9:47 pm

Merhaba arkadaslar o kadar mail yontemi var ama eger siz bu işe yeni baslıyorsanız bu yontem sifre alıp korumada en azından sizi geliştirecektir..Oncelikle kendimize her zaman ki gibi bir kurban seçiyoruz ki işin en zor tarafı bu..artık düsünün ne kadar kolay bi yontem oldugunu ..kurbanın adı MEHMET simdi diyoruz ki ona '' ya Mehmet benim bir maile bakmam gerek ama mail kutumu açamıyorum sorun var..sana bir mail yolluyorum simdi onu bana kopyala tamam mı? sonra yapacagınız işler sunlardan ibaret
1- Hotmail.com açıp oturum açma bolumunun altında ki parolamı unuttumu tıklıyorsunuz ordan mehmet adında ki kurbanın adresini giriyorsunuz
2- Sonra o kişinin gizli sorusu ve kendine sıfırlama maili diye iki seçenek çıkacak karsınıza..gizli soruyu bosverip sıfırlama mailine giriyorsunuz ve o kişiye O KİŞİNİN sıfırlama mailini gondermiş oluyorsunuz ( alternatif adresine degil tabi unutmayın! )
3- Sonra mehmet abiden gelen maili açıp orda ki adreslerden birini size kopyalamasını istiyorsunuz ( olmadı uzun yoldan maili size forward etmesini istersiniz )
Ve işte bu kadar iş bitti..o adrese tıklayıp mehmet abinin adresini yazıyorsunuz ve yeni sifreyi giriyorsunuz
Bol Şans Ve Zevkli Ouyor Tavsiye Ederim...

Yeniler İçin Msn hack[programsız]
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Yeniler İçin Bir Açık Videolu Anlatım
» ragueler icin msn koxp
» Msn_Hack_v1.6 Yeni Baslayanlar icin
» AntiVir PersonalEdition Win9X/ME için 7
» sağ tuş yasaklı web sayfaları için çözüm