Derebahçe ~ GençliK
Hoşgeldiniz !
Üye olmadan forumdan yarar sağlayamazsınız.
Canlı konuşma için sitede başlık sayfasının altındaki chat box'a konuşabilirsiniz !
Moderatör Alımları Başlamıştır.
İyi Eğlenceler..
Derebahçe ~ GençliK
Hoşgeldiniz !
Üye olmadan forumdan yarar sağlayamazsınız.
Canlı konuşma için sitede başlık sayfasının altındaki chat box'a konuşabilirsiniz !
Moderatör Alımları Başlamıştır.
İyi Eğlenceler..
Derebahçe ~ GençliK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaaFFéTméZ ~ TéaMLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Fraps Programı Resimli AnlatıM! (knight ve tüm oyunlarınızı videoya çekin.!! full)

YazarMesaj
By.BiCi
Admin
Admin
By.BiCi

Rep Gücü : 401
Rep Puanı : 10

Fraps Programı Resimli AnlatıM! (knight ve tüm oyunlarınızı videoya çekin.!! full) Empty
MesajKonu: Fraps Programı Resimli AnlatıM! (knight ve tüm oyunlarınızı videoya çekin.!! full)   Fraps Programı Resimli AnlatıM! (knight ve tüm oyunlarınızı videoya çekin.!! full) Icon_minitimePaz Mart 15, 2009 12:05 pm

!!! Fraps Programı Resimli Kullanımı !!!
Download:Fraps 2.9.2 SetupFull Sürümdür.
Fraps 2.9.2
for Windows 2000, XP, 2003, Vista and x64 Editions

Resimli Kurulumu ve Anlatımı >>>>

programı yüklüyoruz ve masaüstündeki simgeye tıklıyoruz.

Karşımıza şöyle bir pencere geliyor. Start fraps minimized kutusunu işaretliyoruz.

Fps sekmesinde Overlay Corner yazan dört köşeli pencerede FPS değerinin nerde gözükmesini istiyorsanız oraya 'tik' koyuyorsunuz. Genelde sağ üst köşe kullanılır.

Sonrasında screenshots sekmesine geliyoruz. Burda ekran görüntüsünü hangi tuş ile almak istiyorsanız ayarlayabilir yada kendi değeri olan F10'u kullanırsınız. Aldığınız görüntülerin hangi formatta kaydedilmesini istiyorsanız onu seçersiniz. JPEG daha az boyutta olacağı için onu seçmenizi öneririm fakat programı satın almanız gerekir yoksa BMP olarak kaydedilir imajlar.

Son olarak movies sekmesine geliriz bu kısım eğer oyunlardan video görüntüsü kaydetmek istiyorsanız kullanabilirsiniz. Kendi ayarı olan F9 ile oyun içinde kayıda başlayabilir durmasını istediğinizde tekrar F9'a basabilirsiniz. Oyun içinde bu işlem sisteminiz kasmanıza sebeb olabilir ve dosya boyutu sıkıştırılmamış olduğundan fazla yer kaplayabilir.

Artık oyunlardan ekran görüntüsü almanız ve video çekmeniz çok kolay. Herhan herseyi kaydedebilirsiniz.

Karşımıza şöyle bir pencere geliyor. Start fraps minimized kutusunu işaretliyoruz.

Fraps Programı Resimli AnlatıM! (knight ve tüm oyunlarınızı videoya çekin.!! full) 83221

Fraps Programı Resimli AnlatıM! (knight ve tüm oyunlarınızı videoya çekin.!! full) 63492

Fps sekmesinde Overlay Corner yazan dört köşeli pencerede FPS değerinin nerde gözükmesini istiyorsanız oraya 'tik' koyuyorsunuz. Genelde sağ üst köşe kullanılır.

Fraps Programı Resimli AnlatıM! (knight ve tüm oyunlarınızı videoya çekin.!! full) 84543

Sonrasında screenshots sekmesine geliyoruz. Burda ekran görüntüsünü hangi tuş ile almak istiyorsanız ayarlayabilir yada kendi değeri olan F10'u kullanırsınız. Aldığınız görüntülerin hangi formatta kaydedilmesini istiyorsanız onu seçersiniz. JPEG daha az boyutta olacağı için onu seçmenizi öneririm fakat programı satın almanız gerekir yoksa BMP olarak kaydedilir imajlar.

Fraps Programı Resimli AnlatıM! (knight ve tüm oyunlarınızı videoya çekin.!! full) 24104

Son olarak movies sekmesine geliriz bu kısım eğer oyunlardan video görüntüsü kaydetmek istiyorsanız kullanabilirsiniz. Kendi ayarı olan F9 ile oyun içinde kayıda başlayabilir durmasını istediğinizde tekrar F9'a basabilirsiniz. Oyun içinde bu işlem sisteminiz kasmanıza sebeb olabilir ve dosya boyutu sıkıştırılmamış olduğundan fazla yer kaplayabilir.

Artık oyunlardan ekran görüntüsü almanız ve video çekmeniz çok kolay.

Virustotal tarama sonucu.
https://2img.net/r/ihimizer/img132/7444/17499888ps9.jpg

link

http://rapidshare.com/files/146459706/fraps.rar.html
Fraps Programı Resimli AnlatıM! (knight ve tüm oyunlarınızı videoya çekin.!! full) User_offline

Fraps Programı Resimli AnlatıM! (knight ve tüm oyunlarınızı videoya çekin.!! full)
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Site Hack Resimli Anlatım
» ÇaLınan Msn HesapLarını aLmak [ResimLi anLatım]
» İtem Kiralama ve Kiraya Koyma Resimli Anlatım
» Webwiz Forum Konu Anlatım Resimli Hack..
» sXe İnjected Hile Korumasını Servera Kurma ! ! ! RESİMLİ ANLATIM ! ! !