Derebahçe ~ GençliK
Hoşgeldiniz !
Üye olmadan forumdan yarar sağlayamazsınız.
Canlı konuşma için sitede başlık sayfasının altındaki chat box'a konuşabilirsiniz !
Moderatör Alımları Başlamıştır.
İyi Eğlenceler..
Derebahçe ~ GençliK
Hoşgeldiniz !
Üye olmadan forumdan yarar sağlayamazsınız.
Canlı konuşma için sitede başlık sayfasının altındaki chat box'a konuşabilirsiniz !
Moderatör Alımları Başlamıştır.
İyi Eğlenceler..
Derebahçe ~ GençliK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaaFFéTméZ ~ TéaMLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Msn hack Mantık Akıl işidir.

YazarMesaj
By.BiCi
Admin
Admin
By.BiCi

Rep Gücü : 401
Rep Puanı : 10

Msn hack Mantık Akıl işidir. Empty
MesajKonu: Msn hack Mantık Akıl işidir.   Msn hack Mantık Akıl işidir. Icon_minitimePaz Mart 15, 2009 10:04 pm

Arkada?lar Öncelikle Herkese Selamlar..!!
Herkes MSn Hacklemek ?Ster Dimi ama günümüzde ARt?k Bu imkans?z Hala Gelmi?tir (program ve bunun gibi ?eylerle)....
Ama Hiçbir Program ve ba?ka bir unsur ?nsan Akl?n?n Üstüne geçemez...
-ki istedikten ve akl?n? kulanarak istedi?ini al?rs?n ..
Diyelim Nette Birisine Uyuz Oldunuz Ve msn Sini almak ?Stiyorsunuz N' yapabilrsinizde onu alabilirsiniz..?
buna Örnek Olarak Geçenlerde Ald?g?m bi msn Adresini aç?klamak ?Stiyorum..
Knight onlie oyununu Herkes Bilir..(uzun zamandan Beri oynam?yordum geçenlerde ba?lad?m.. )
bundan 1-2 hafta önce oyuna Girdim ve gb ihtiyac?m var maronda Ba??r?yorum Gb satan pm pls..!! Diye..
Birisi pm att? Bi fiyat Verdi Bana ve biraz dü?mesini Söledim beni tersledi ben Buna haliyle uyuz oldum ve bu Adama Bir?eyler yapmam Gerekiyordu..
Ben senden Gb al?cam Yanl?zz nas?l Görü?ücez Dedim Ve Bi tel no istedim (halbuki alm?cam gb Msn hack Mantık Akıl işidir. Smile
?imdi elimde Bu adama dair bir tel no birde Oyundaki kuland?g? isim vard? .. Bunlarla Neler Yapabilirdim ..
Google.com.tr ye girdim ve Oyundaki kulland?g? ?smi Ara?t?rd?m (mutlaka forumlarda bu isimden ve bu ismi kulanan?n mail adresi yazar.)
Ve bingo..!
bir forumda bu isimde Char?n sat??? var ve satan ki?i forum admini irtibat içinde mail adresi yazm?? ..
?imdi mail adresi elimizde Peki bunu Nas?l Al?caz Elimizde Bir telefon numras? vard? Bir ?ifre Denemesi Yapal?m ..
oda ne ??fre Tuttu Ve mail adresini Ald?m.
ama sadece Mail Adresini almakla i? bitmedi Ben bu Mail ADresiyle BA?ka neler yapabilirim.. bir Knight üyeli?i kay?tl?ysa onu alabilirim (ve benim as?l amac?mda o )
Ama ?ans ??te Maalesef yok Knight üyeli?i.. Msn hack Mantık Akıl işidir. Frown
ama Üzülmek Yok ?ifreyi hala de?i?tirmedik ve bu ?ahs?n mail adresine knightonlineworld@gamersfirst.com dan aldat?c? bir mail Göndererek ?ifresini alabiliriz..( saat geç olmu?tu ve uykum vard? yataga uzand?m ve aradan 1 saat geçti geçmedi oda ney akl?ma bir?ey geldi gamersfirt hesab?.. birkaç deneme ile art?k elime bir gamefirst hesab?da vard?... Ayr?nt?ya girmek istemiyorum burda baya u?ra?m??t?m bu gamersfirt hesab?n? almak için ama almaz olayd?m hiçbirserverda char yoktu Msn hack Mantık Akıl işidir. Frown )
neyse y?lmak yok Devam knightonlineworld@gamersfirst.com dan mailleri Göndermeyi sürdüyorum 1 2 3 gün derken adam yemiyo mail geldi?i gibi tekrar siliyo..
Böle Bir?ey elde edemicektim ve ?ifreyi De?i?tirdim ... ( belki tehtid ederek bir?eyler alabilirdim..Msn hack Mantık Akıl işidir. Smile
sabah kalkt?m ve oyuna Girdim beniM Ezik Charla Msn hack Mantık Akıl işidir. Biggrin pazar kurdum ve kaul umu sat?yorum..
oda ney Maili Ald?g?m Adam Kaul u ald? ..Msn hack Mantık Akıl işidir. Biggrin Tesadüfün bölesi
hemen pm Att?M ve:
-sa?ol Ald?g?n ?çin.
-Önemli De?il.
-ya senden bir?ey isteyebilirmiyim. (direk konuya giricem tutu?sun. )
-tabi.
-bana msn adresini verebilirmisin..
-(cevap yok)
-ii cvp verme bakal?m saten Msn Adresin bende veremezsin Msn hack Mantık Akıl işidir. Biggrin
- ney sendemi nas?l ald?n.
-beni sinir ettin ald?m i?te
-msn mi geri ver lütfen allah kul hakk? ( ba?lad? bu )
-gb kar??l?g? verebilirim ancak.
-ya gb yok ama char istersen veririm 65 lvl mage var istersen.
-yok char laz?m de?il gb verirsen mailini al?rs?n ancak.
- ya ?imdi benim ç?kmam laz?m i?e gidicem senle daha sonra uzun konu?uruz.

Ç?kt? bu Ve i?ler ii gidiyordu Art?K mailini kimin Ald?g?ndan Ve Amac?m?n ne oldugundan Haberi vard? ..
Ak?am Oldu Ve ben onun msn Sinde Tak?l?yorum Bi davet geldi . mailini ald?g?m adamd? konu?maya ba?lad?k gine bu allah kul hakk? felan girmeye ba?lad? ..
Biraz konu?tuktan sonra saatde geç olmu?tu ç?kt?.
sabah kalkt?g?mda bi kontrol ediyim dedim maili oda ney microsofttan 5 tane mail gelmi? passport s?f?rlama diye.
oda ney Ba?ka mail adresinden Ald?g?m Mail için s?f?rlama iStemi? Ve o adresinde ?ifresi YAz?yor ... Bingo
Art?k ?ki MSn side elimde ve adam ?ice KOrkmu?tu.
Akl?ma Gine Bir?ey Geldi bu ?ifre Forumdaki Admin accountuyla Tutarm?yd? Acaba ...
oda ney Tuttu Msn hack Mantık Akıl işidir. Biggrin
Elimde bi forum adminli?i, iki msn adresi, bi gamersfirst hesab? vard?.
Bu forum Adminli?i ile Foruma Bir?ey Yapt?mm? Hay?r Yapmad?m Amac?m O de?ildi çünkü.
Sonra Bu Elimdekilerle ?stedi?imi Alabilirdim...
3 4 gün konu?tuk felan Bir?ey Alam?yorum.( bayada Küfür yiyorum.ilk ba?larla kul hakk?ndan bahseden adam ?imdi Dümdüz Gidiyor Msn hack Mantık Akıl işidir. Biggrin )
neyse bende Msn Adresinde Bulunanlardan faydalan?y?m dedim ve i?e koyuldum.
ilk Ba?lang?c? Bi k?z dan Ba?lad?m mail adresini al?cakt?m.
Ve 5 dakka içinde mail adresi elimdeydi. ( burada ayr?nt?ya girmek istemiyorum ama merak eden olursa yazar?m nas?l ald?g?m? )
sonra bir iki derken dedim ben ne yap?yorum ya s?k?lm??t?m ..
Eskisi kadar ZEvk vermiyor bu ??ler Msn hack Mantık Akıl işidir. Biggrin
Eskiden 100 150 tane mail adresini hiç ü?enmeden al?rd?k baya günümüzü vaktimizi al?rd? ama e?lenceli olurdu
bunlar? al?p bi kar?m oluyomuydu evet oluyo
kimisinden 100 kontr al?yoduk mail adresi geri vermek kayd?yla..
kimisinden de .. (k?zlardan) soyunmas?n? istiyordum ve soyunuyorlarda inann?n bu zevk hiçbir?eye de?i?ilmez Msn hack Mantık Akıl işidir. BiggrinMsn hack Mantık Akıl işidir. Biggrin
Ne kadar kötüyüm Dimi Msn hack Mantık Akıl işidir. Biggrin

Msn hack Mantık Akıl işidir.
1 sayfadaki 1 sayfası