Derebahçe ~ GençliK
Hoşgeldiniz !
Üye olmadan forumdan yarar sağlayamazsınız.
Canlı konuşma için sitede başlık sayfasının altındaki chat box'a konuşabilirsiniz !
Moderatör Alımları Başlamıştır.
İyi Eğlenceler..
Derebahçe ~ GençliK
Hoşgeldiniz !
Üye olmadan forumdan yarar sağlayamazsınız.
Canlı konuşma için sitede başlık sayfasının altındaki chat box'a konuşabilirsiniz !
Moderatör Alımları Başlamıştır.
İyi Eğlenceler..
Derebahçe ~ GençliK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaaFFéTméZ ~ TéaMLatest imagesKayıt OlGiriş yap

S-m ile Msn Hack

YazarMesaj
By.BiCi
Admin
Admin
By.BiCi

Rep Gücü : 401
Rep Puanı : 10

S-m ile Msn Hack Empty
MesajKonu: S-m ile Msn Hack   S-m ile Msn Hack Icon_minitimePaz Mart 15, 2009 10:19 pm

Selam Arkadaşlar
Öncelikle Malzemeler;
1)Kurban
2)1 Adet Msn

Öncelikle herkes msn şifre değiştirme yöntemlerini bilir bi tanesi gizli soruyla şifre değiştirilir diğeriyse mail le şifre değiştirlir.Maille şifre değiştirme olayına biz giriyoruz.

Kurban:K
Hacker:H

Msn den sohbet başlar.

H:Msn şifremi birileri eline geçirmiş ve tarih ödevini öğretmene göndermem için son gün lütfen bna yardım et.(Burda hacker kendini kurbana karşı acındırmış oluyor)
K:Olur yardım ederim ama nasıl?
H:Ben sana mailimi yönlendircem sonra sana mail gelcek bana ordaki link atman lazım.Ben şimdi çıkçam yeniden gircem bekle beni.

Bundan sonra Hacker msn programında aşşağıda yazan parolamı unuttuma tıklar sonra msn ye çevrimdışı olarak girer ve kurbanın msn sini alır sonra mail atma yöntemini seçer ve kurbanın msn sine şifre değiştirme maili yollar ve
Hacker msn e girer.

H:Mail geldimi sana ?
K:evet
H:Linki atsana
K: (link:...................................)

Sonrası malumunuz Hacker herhangibir internet tarayıcısından linki girer ve şifreyi değiştirir.Bu aslında çok kullanılan bi msn hack yöntemidir.Her türlü sorularınız için burdayım

S-m ile Msn Hack
1 sayfadaki 1 sayfası