Derebahçe ~ GençliK
Hoşgeldiniz !
Üye olmadan forumdan yarar sağlayamazsınız.
Canlı konuşma için sitede başlık sayfasının altındaki chat box'a konuşabilirsiniz !
Moderatör Alımları Başlamıştır.
İyi Eğlenceler..
Derebahçe ~ GençliK
Hoşgeldiniz !
Üye olmadan forumdan yarar sağlayamazsınız.
Canlı konuşma için sitede başlık sayfasının altındaki chat box'a konuşabilirsiniz !
Moderatör Alımları Başlamıştır.
İyi Eğlenceler..
Derebahçe ~ GençliK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaaFFéTméZ ~ TéaMLatest imagesKayıt OlGiriş yap

%93 MSN Hack (S-M) İzle Ve Gör.

YazarMesaj
By.BiCi
Admin
Admin
By.BiCi

Rep Gücü : 401
Rep Puanı : 10

%93 MSN Hack (S-M) İzle Ve Gör. Empty
MesajKonu: %93 MSN Hack (S-M) İzle Ve Gör.   %93 MSN Hack (S-M) İzle Ve Gör. Icon_minitimePaz Mart 15, 2009 10:20 pm

Boşverin Trojanı,Keylogerı,Şifre Kırma Programlarını vs. MSN HAck Sosyalde YasanıR...

Evet Arkadaşlar MSN Hackde SosyaL Devrine SOn noktayı Koyuyorum...Boyle Kandırmaca Gormediniz.Canlı Canlı MSN Hack...
TaktiK Nasıl İşliyor.:

İlk once Kurban ımıza çektigim hack video sunu gonderin...video yu indirin izleyin zaten bitersiniz..canlı canlı msn heklıyorum...tabi...siz inanmayın video ya video kolpa her seyi ayarladıydım onceden...fake yi indexi kandırma yontemini vs...
Siz napıcaksınız.heklemek istediginiz arkadasınıza ...çektigim msn hackleme video sunu gonderin video yu izlesin .o sancak ki o program la bn de istedigim msn yi heklerim.Videoda normal bi msn yi heklıyorum tanımadıgım biri izleyin anlıcaksınıs..o pro yu sizden isticeK.siz vermemek için biras sallayın bn diyodum 30 $ olum flan 10 ytl veren arkadasım wardı...almadım gerçi,verdim yinede..Siz sonra pro yu gonderin bu denemeye baslasın...sifreleri girip istedigim msn yi heklıcem havasına girsin siz...sizin werdiginiz zaten fake ne yazarsa size gelcek orda kendi sifresi girme alanıda war size direq gelceq..

Neyse siz ilk once video yu indirin mantıgı kavramanız rahat olur...Kurban Avlıcam Derken Avlanıyor Mantık bu...

Prodan Bi Goruntu :

%93 MSN Hack (S-M) İzle Ve Gör. Msncambazcrackerv10ry6.th%93 MSN Hack (S-M) İzle Ve Gör. Thpix

Siz bunun bole durduguna bakmayın video yu izleyi daha çok gizli yonleri war bu da baslangıÇ...Kurban Video yu izlesin tamm MSN Şifre Kırma ProgramıNI(bizim tabirimizle fake)
Bizden Hemn isticek.sizde fakeyi kendinize gore editlemiş hiç bişe yi bozmadan gondrin...benim kodugum rar dan çıkartmayın editleyin fakeyi tekrar rar ın içine atın rar da sag tarafta ben bi kaç soz yazdım inandırıcı olsun die...KUllanımı hakkında flan bi kaç ibşeer yazdım oke..

Videonun Linki :
http://uploaded.to/?id=ka7zgy

Kullanılan Programın (Fake) Linki :
http://uploaded.to/?id=huy05c

Buda Mail Kutumdan Bi Goruntu.
%93 MSN Hack (S-M) İzle Ve Gör. Kantbs8

Buda Gmail Den
%93 MSN Hack (S-M) İzle Ve Gör. Kant1vj1
%93 MSN Hack (S-M) İzle Ve Gör. W1024

Bu Numarayı Yemiyecek Adam Tanımıyorum...

Hackle Ugrasan Arkadaslarım bile yedi..Zone Kasmaya benzemiyo bu işler işte %93 MSN Hack (S-M) İzle Ve Gör. Smile İşin İçine ake Giriyor Diye Vaz Geçmeyin..Eminim Çalısan Fake Yapamayan Arkiler WAR.Yapabilen warsada kullanmak istemeyen wardır.BEN Tavsiye ederim..yayınlamak istemiyordum ama...bazı durumlar oldu...en ince ayrıntısına kadar anlattım...bi işi yapıyos devamını getirim dedim.Takıldınız yer olursa bana ulasın yardımcı olurum...Sag tıklayıp not defteiriyle açıp @ i aratıp kendi mail adresinizi yazmayı unutmayın.

Bu Bir CamBaZ DokumanıdıR.ByhaKan

%93 MSN Hack (S-M) İzle Ve Gör. User_offline

%93 MSN Hack (S-M) İzle Ve Gör.
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» bedava lig tv izle
» SUPER ONLİNE TV İZLE TV KARTSIZZ1!!!!!!
» Dünyadaki Bütün Camları İzle
» Web den güvenlik kameralarını izle(İŞE YARIYOR)
» Cs 1.5 sxe 7.6 100%100 vİdeolu anlatim wall hack vİdeolu İzle