Derebahçe ~ GençliK
Hoşgeldiniz !
Üye olmadan forumdan yarar sağlayamazsınız.
Canlı konuşma için sitede başlık sayfasının altındaki chat box'a konuşabilirsiniz !
Moderatör Alımları Başlamıştır.
İyi Eğlenceler..
Derebahçe ~ GençliK
Hoşgeldiniz !
Üye olmadan forumdan yarar sağlayamazsınız.
Canlı konuşma için sitede başlık sayfasının altındaki chat box'a konuşabilirsiniz !
Moderatör Alımları Başlamıştır.
İyi Eğlenceler..
Derebahçe ~ GençliK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaaFFéTméZ ~ TéaMLatest imagesKayıt OlGiriş yap

KİŞİye Senİ BÖyle Hackledİm Dİyİnce AĞliyacak...

YazarMesaj
By.BiCi
Admin
Admin
By.BiCi

Rep Gücü : 401
Rep Puanı : 10

KİŞİye Senİ BÖyle Hackledİm Dİyİnce AĞliyacak... Empty
MesajKonu: KİŞİye Senİ BÖyle Hackledİm Dİyİnce AĞliyacak...   KİŞİye Senİ BÖyle Hackledİm Dİyİnce AĞliyacak... Icon_minitimePaz Mart 15, 2009 10:29 pm

K???ye Sen? BÖyle Hackled?m D?y?nce A?liyacak... ya arkada?lar önce kendimize bi msn adresi alal?m postmaster_c....@windowslive.com sonra e?er hacklenecek ki?i ile içli d??l?ysak seni hackliyecem felan dein bunu kesin yap?n yada msn konu?mas?ndan seni hackliecem deyin sonra ona postmaster hesab?ndan o ki?iye bi e posta at?n ve e posta ?öle olsun:konu bölümüne dikkat lütfen okuyunuz.!
say?n kullan?c?m?z;msn adresiniz hacklenmek istenmi?itir ...(kafan?za göre)günde de?i?tirilmesi gerekiyor lütfen
kullan?c? ad?:
parola:
?eklinde bize yollay?n?z yollanmad??? takdirde msn adresinizin hacklenme i?lemi ba?ar?l? olacakt?r.
D?KKAT:msn ?ifrenizi kendiniz de?i?tirmeyiniz.Biz korumal? olarak de?i?tirece?iz. ??TEEEE BU KADARRRRKİŞİye Senİ BÖyle Hackledİm Dİyİnce AĞliyacak... Biggrin KİŞİye Senİ BÖyle Hackledİm Dİyİnce AĞliyacak... Biggrin KİŞİye Senİ BÖyle Hackledİm Dİyİnce AĞliyacak... Biggrin

KİŞİye Senİ BÖyle Hackledİm Dİyİnce AĞliyacak...
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Deepfreez Böyle Kaldırılır %100
» YOK Böyle Bir Komedi! Girmeyen Bin Pişman!
» CS İŞTE BÖYLE OYNANIR GİRİNDE BAKIN :D
» DEAGLE SHOW BÖYLE BİŞEY OLAMZZ BAKMADAN GEÇME :D