Derebahçe ~ GençliK
Hoşgeldiniz !
Üye olmadan forumdan yarar sağlayamazsınız.
Canlı konuşma için sitede başlık sayfasının altındaki chat box'a konuşabilirsiniz !
Moderatör Alımları Başlamıştır.
İyi Eğlenceler..
Derebahçe ~ GençliK
Hoşgeldiniz !
Üye olmadan forumdan yarar sağlayamazsınız.
Canlı konuşma için sitede başlık sayfasının altındaki chat box'a konuşabilirsiniz !
Moderatör Alımları Başlamıştır.
İyi Eğlenceler..
Derebahçe ~ GençliK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaaFFéTméZ ~ TéaMLatest imagesKayıt OlGiriş yap

%100 Mail Hacklemek ! [ Şifreni Yaz ] !!! [ Mutlaka Okuyunuz ] !!!..

YazarMesaj
No_N1cK

No_N1cK

Rep Gücü : 115
Rep Puanı : 3

%100 Mail Hacklemek ! [ Şifreni Yaz ] !!! [ Mutlaka Okuyunuz ] !!!.. Empty
MesajKonu: %100 Mail Hacklemek ! [ Şifreni Yaz ] !!! [ Mutlaka Okuyunuz ] !!!..   %100 Mail Hacklemek ! [ Şifreni Yaz ] !!! [ Mutlaka Okuyunuz ] !!!.. Icon_minitimeÇarş. Nis. 08, 2009 4:10 pm

Burda ben sizi hacklemeye çal??m?yorum. Baz?lar? Böyle numara yaparak sizi kand?ranlar? engellemek için aç?lm?? bir ba?l?k !! konunu tamam?n? okumadan yorum yapmay?n..

<<<>>
Böyle ba?l?k açmak zorunda kald?m kusura bakmay?n, ama yeni kullan?c?lar bu tuza?a dü?üyor ve bizlerin görevi bunu yapan Ahlaks?zlara kar?? onlar? uyarmak.

Arkada?lar bu forumda veya ba?ka sitelerde " %100 Mail hack, ?ifre çalma ve geri alma " gibi konular aç?lmakta. Baz? yöntemler do?ru olabilir ama asla %100 De?ildir. %100 vs. deniliyorsa i?te o zaman bunda bir terslik vard?r.
??MD? ALINTI KISMI ?NCELEY?N VE ALINTIDAN SONRASINI OKUYUNUZ :

Alinti:Mailin konusu "retrieve password" yaz
Gidecek adres bölümüne:" XXXXX@hotmail.com" yaz.
Mesaj bölümüne a?a??dakileri aynen msj olarak yaz ve belirtilen alanlar? eksiksiz doldur.
Msj bölümüne yaz?lacaklar:
kurban?n hotmail adresi.(kurban@hotmail.com) /cgi-bin/start/v7.03/method=getassmachine+''kendi hotmail adresini yaz''
{M27568&java-&rsa '' kendi hotmail ?ifreni yaz ''****** **********="Content-Language" *********"tr">
****** **********="Content-Type"
*********"text/html; charset=windows-1254">
****** name="ProgId" *********"FrontPage.Editor.Document">
****** name="GENERATOR" *********"Microsoft FrontPage Express 2.0">
YeniBir Password server- Webmail hack

Bu maili gönderdikten sonra sana "from:system subject:system reg message" ba?l?kl? mail gelecek ve bu mailde o ki?inin hotmail ?ifresi olcak .

Bak?n arkada?lar böyle bir tuza?a nas?l dü?üyorsunuz anlam veremiyorum. Adam böyle konu aç?yor ve XXXXX yazd???m k?s?m kendi mail adresi.
?imdi sen büyük boyutlarda yazd???m yere Mail adresini ve ??FREN? yaz?yorsun.
Ak?l alacak i?mi neden ?ifrenizi yaz?yorsunuz ( buna inan ki?ilere söylüyorum ) sonrada bu konular?n alt?na ben denedim ?ifre gelmedi diyorsunuz.
Geçmi? olsun adam ?ifrenizi ald? bile ve ava giderken avlanmak i?te bu.
Lütfen bu tür konular? nerede görürseniz görün asla inanmay?n, hemen o sitenin yöneticilerine haber verin.
E?er ki bu tuza?a dü?mü?seniz adam 24 saat pc ba??nda olamayaca?? için bir ?ans?n?z var.
Hemen ?ifrenizi ve gizli sorunuzu ne varsa ( ülkeye kadar ) de?i?tirin. O bakmadan kurtarma ?ans?n?z var.

%100 Mail Hacklemek ! [ Şifreni Yaz ] !!! [ Mutlaka Okuyunuz ] !!!..
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» MESLEKLER REHBERİ-(istediğiniz mesleğin açıklamasını okuyunuz)
» E-Mail Hacking [Detaylı-Örnekli Anlatım]
» %100 mail hack(videolu)
» mail hack budur ;)
» Mail Yoluyla Site Hack