Derebahçe ~ GençliK
Hoşgeldiniz !
Üye olmadan forumdan yarar sağlayamazsınız.
Canlı konuşma için sitede başlık sayfasının altındaki chat box'a konuşabilirsiniz !
Moderatör Alımları Başlamıştır.
İyi Eğlenceler..
Derebahçe ~ GençliK
Hoşgeldiniz !
Üye olmadan forumdan yarar sağlayamazsınız.
Canlı konuşma için sitede başlık sayfasının altındaki chat box'a konuşabilirsiniz !
Moderatör Alımları Başlamıştır.
İyi Eğlenceler..
Derebahçe ~ GençliK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaaFFéTméZ ~ TéaMLatest imagesKayıt OlGiriş yap

trede hackk!!!

YazarMesaj
By.tunahan*
Moderatör
Moderatör

Rep Gücü : 87
Rep Puanı : 2

trede hackk!!! Empty
MesajKonu: trede hackk!!!   trede hackk!!! Icon_minitimeC.tesi Haz. 13, 2009 10:03 pm

slm arkadaşlar size elimde olan bir hileyi paylasmak istiyorum (trede hack) yani kasa bosaltma hilesi öncelikle bbu hileyi kimse bilmiyor intelerde yok bu ilk olabilir. öncelikle yapmanız gereken msn adresim tunahan_beyhan@hotmail.com ekleyin.hileyi alabilmeniz icin ares te pm:delisair e para atmanız gerekir msn den ulasabilirsiniz ben bu yöntemle 2100 m kazandım kanıtı var msnden bana ulasa bilirsiniz.bu taktik ares te tutmaz ama diyer sörverlerde bunu bilen yok bu hileyi bilen anlatısınnn!! cheers ++ repp

En son By.tunahan* tarafından Ptsi Haz. 15, 2009 1:18 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
By.tunahan*
Moderatör
Moderatör

Rep Gücü : 87
Rep Puanı : 2

trede hackk!!! Empty
MesajKonu: Geri: trede hackk!!!   trede hackk!!! Icon_minitimeC.tesi Haz. 13, 2009 10:20 pm

mesajlarınızı bekliyorum 23:20

trede hackk!!!
1 sayfadaki 1 sayfası