Derebahçe ~ GençliK
Hoşgeldiniz !
Üye olmadan forumdan yarar sağlayamazsınız.
Canlı konuşma için sitede başlık sayfasının altındaki chat box'a konuşabilirsiniz !
Moderatör Alımları Başlamıştır.
İyi Eğlenceler..
Derebahçe ~ GençliK
Hoşgeldiniz !
Üye olmadan forumdan yarar sağlayamazsınız.
Canlı konuşma için sitede başlık sayfasının altındaki chat box'a konuşabilirsiniz !
Moderatör Alımları Başlamıştır.
İyi Eğlenceler..
Derebahçe ~ GençliK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaaFFéTméZ ~ TéaMLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Msn Hack Kendinizin Sistemi (programsiz) ;)

YazarMesaj
By.BiCi
Admin
Admin
By.BiCi

Rep Gücü : 401
Rep Puanı : 10

Msn Hack Kendinizin Sistemi (programsiz) ;) Empty
MesajKonu: Msn Hack Kendinizin Sistemi (programsiz) ;)   Msn Hack Kendinizin Sistemi (programsiz) ;) Icon_minitimePerş. Mart 05, 2009 10:12 pm

Öncelikle kendinize ucretsiz bir site acın bu sitenin adresleri::
www.azbuz.com
www.bedava-sitem.com
www.blogcu.com
Gibi diger siteler sonra cesitli htlm lerden bir email giris sayfası yapın
Sonra kurbanınızla konusun onu kandırın örnek=
Bak bu siteden msn nin adnı yaz şifresini yaz gir msn 9.0 olacak cok iyi ben kullanıyorum.Diyin sonra adamın girmesini bekleyin girince zten size msn nin adresi ve şifresi mail olarak gelecektir...
EMEGE SAYGI SADECE BİR DÜŞÜNCEDİR....

msn plusla ıp alma(azhmetsizz)
--------------------------------------------------------------------------------
S.A Arkadslar !!
sizlere msn de ip almann en zahmetsz yöntemini anlatıcm );
ama öncelikle Msn live messenger sahibi olmamz we msn plus live in pc mizde yüklü olması gerek ...
bu sartları gerceklestrdkten sonra msn plus live acıyoruz ordan script klasörünn icine IP GET Script imizi yerlestirip ,
live msn da plus simgesini tıklayıp acılan pencerede PREFERENCES deyip
Karşımıza cıkan yerde sol tarafta SCRIPT kısmına tıklayıp Scripti mizi aktif yapıyorz
we gerisi IP GET e kalıyor kurbanınıza SLM demeniz bile onun IP sini almanıza yetecektr..Hatta bazen kendilignden de IP yi sag altta gösteriyoo Yeterki listenizde ONLINE birileri olsn )))...
MSN PLUS LIVE Download linki :
http://www.tamindir.com/program/10044/Messenger_Plus!_Live.htm
IP GET SCRIPT Download linki :
http://www.msgpluslive.net/scripts/b...ct=view&id=108
ayrıca
http://www.msgpluslive.net/scripts adresinden ihtiyacınza yarayan her Scripti indireblirsinz...
Saygılar....

msn hack farklı ve kolay
--------------------------------------------------------------------------------
Öncelikle bi int.cafeye gidioz ve bi pc ye şunları yapıoz::>>
Başlat>Çalıştır>Regedit >H_KEY_LOCAL_MACHINE>SOFTWARE>Microsoft>İdentity CR L
>Environment>Production>RemoteFİle
arkadaşlar burada var olan anahtar üzerine sağ tıklıycaz yoksada yeni bir anahtar açcaz ve değer olarak ::> mail adresinizi yazcaksınız..VE kaydetip çıkın."encode" da olmuyosunuz..artık günde 20-30 tane msn şifresi gelir..gerisini biliosunuz zaten
NOT=İnt.cafede deepfreeze war ise şifresini kırın..bunun için undeep freeze programını koydum
http://www.dosyakupu.com/dosya.asp?id=1243
(S4T4N H4CKER saolsun undeep freeze produnu bana veren )

Programsız msn hack
Arkadaslar çok etkileyici ve %100 çalışıyor
msn de konuştuğunuz kişinin ıp adresini bulalım ip bulma tekniklerini biliyorsunuz zaten ama ben kısadan bir defa daha anlatayım
msn'de konustuğumuz kisiye herhangi bir dosya gonderelim kabul etti an BAŞLAT-cmd-netstat -n yazıp enterleyelim sonra 85.........ile başlayan kisinin ip adresidir ip adresi taratırken konusma penceresi hariç hersey kapattın ip'in bulunması daha garanti olur evet ip adresini aldınız.
-simdi bir metin belgesi oluşturun ve metin belgesine bulduğunuz ıp adresini en başa yazın örnk:
[KARŞI KİŞİNİN İP ADRESİ]
*longrotihimson rapid shell
-{ sehel codes C:\Program Files\MSN Messenger\lmcdata.dll }
[SİZİN MSN ADRESİNİZ]
arkadslar bu işlemi metin belgesinde dosya uzantısı .cmd olarak herhangi biryere kaydediyosunuz ve bunu kurbana sosyal mühendislik(ikna yeteneği)ile bir şekilde gönderin ve çalıştırsın ve msn adresinize şifre geliveriyor.

Tek Tuşla Şifreler gelsinmi_ ? Msn Hack Kendinizin Sistemi (programsiz) ;) Biggrin
evetarkadaslar ben bu yontemle nerden baksan 7-8 msn calmsımdır simdi yapacagınız symbian işletim sistemli cep telefonlarınıza turbo msn yukleyn (not:turbo msn sadece turkcell ve aveadan baglanıyor) sora arkadasınızı cagırın msne girmek isteyip istemedigini sorun eger kabul eder girerse dogal olarak sifres kısmıan sifresini yazacaktır ve arkadasınıza msn baglanmadıını soyleyın sora telefondan FExplorer programına girerk e:/system/apps/msn/infotablev2 bu dosyanın uzerine gelip secenek,hes gorunumu deyin ve adres+sifre karsınızda kolay gelsn bakanlar lütfen bi tskkürü fazla gormesinler lütfen emege saygı

buyrun saniyede msn elinizde 1 dk ed HACK LE
İŞTE ARKADAŞLAR NASI YAPACAĞINIZI ŞİMDİ ANLATMAYA BASLIYORUM..........!
Arkadaşlar gmail üyeliği almanız gerek gmail adresinizi yazın test edin server olurştur deyin server oluşturuldu.... kurbana yutturmak gerek kurbanı kandırın bunu actığında msn kapanacak ve adam yine girecek msn şifresi sizde olmuş olacak yani ben denedim kesin çalışıyor

By.BiCi
Admin
Admin
By.BiCi

Rep Gücü : 401
Rep Puanı : 10

Msn Hack Kendinizin Sistemi (programsiz) ;) Empty
MesajKonu: Geri: Msn Hack Kendinizin Sistemi (programsiz) ;)   Msn Hack Kendinizin Sistemi (programsiz) ;) Icon_minitimePerş. Mart 12, 2009 9:27 pm

ty =) admin Razz

Msn Hack Kendinizin Sistemi (programsiz) ;)
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Yeniler İçin Msn hack[programsız]
» Kendi modeminizin ıp'sini Ni Ögren Programsız....
» programsız İP öğrenme(denedim oluo)
» msn messenger üzerinden tv izleyin (programsız)
» PROGRAMSIZ % 100 PC YE GİRME!!!!!! (By.StarOfHeaven) FarkıylA