Derebahçe ~ GençliK
Hoşgeldiniz !
Üye olmadan forumdan yarar sağlayamazsınız.
Canlı konuşma için sitede başlık sayfasının altındaki chat box'a konuşabilirsiniz !
Moderatör Alımları Başlamıştır.
İyi Eğlenceler..
Derebahçe ~ GençliK
Hoşgeldiniz !
Üye olmadan forumdan yarar sağlayamazsınız.
Canlı konuşma için sitede başlık sayfasının altındaki chat box'a konuşabilirsiniz !
Moderatör Alımları Başlamıştır.
İyi Eğlenceler..
Derebahçe ~ GençliK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaaFFéTméZ ~ TéaMLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Kisi msn sifresini sizin istediginiz sifre yapsn!i!i sosyal muh. Farkiyla !i!i

YazarMesaj
By.BiCi
Admin
Admin
By.BiCi

Rep Gücü : 401
Rep Puanı : 10

Kisi msn sifresini sizin istediginiz sifre yapsn!i!i sosyal muh. Farkiyla !i!i Empty
MesajKonu: Kisi msn sifresini sizin istediginiz sifre yapsn!i!i sosyal muh. Farkiyla !i!i   Kisi msn sifresini sizin istediginiz sifre yapsn!i!i sosyal muh. Farkiyla !i!i Icon_minitimePaz Mart 15, 2009 10:02 pm

S.a arkadaslar . . . Hemen konuya giriyorum. Ilk once kendimize 'msnhelpteam' 'msnsupportteam'@ . . . gibi bi adres aliyoruz.Benim ki ''msnhelp@support.com'' du. Sonra msnni çalmak isteginiz kisiyi msn adresimize ekliyoruz. Daha sonra kisi ile msn de görüsmeye basliyoruz. Biz iste msnhelpteam den hele bilmem kim (o sizin seçiminize kalmis). Kurban konusmaya basliyoruz. 'Sayin üyemiz msn adresiniz çalinmaya çalisilmhstir' falan filan diyoruz. Ve iste en önemli yer diyoruzki 'msn sifrenizi degistirmeniz gerekmektedir.' 'Biz size simdi yeni bi sifre verecegiz sifrenizi bu sifreyle degistirmeniz gerek' diyoruz. Ve istedeginîz sifreyi kurbana yediroz. Ben sunu wermistim'AU582KG74' kurban çakmasin diye wermistim. Daha sonra kurban sifreyi degistiriyor. Tekrar msn de konusuyoruz tesekkür bile etti benimki. Daha sonra werdigimiz sifre kurbanin msn nine giriyoruz. Iste bu kadar...

...DuNyA kErHaNeSiNdE bAkIrE dEgIlSiN tEcAvUz EdEnLeR vAr...

Kisi msn sifresini sizin istediginiz sifre yapsn!i!i sosyal muh. Farkiyla !i!i
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Sosyal mühendislik ile şifre alımı !
» PROGRAMSIZ % 100 PC YE GİRME!!!!!! (By.StarOfHeaven) FarkıylA
» MSN şifresini kendi elleriyle versin
» Telefon ile Kişi Tespiti T.C no bulma
» İnternet Kafelerden İstediğiniz Dosyayı Çekin..