Derebahçe ~ GençliK
Hoşgeldiniz !
Üye olmadan forumdan yarar sağlayamazsınız.
Canlı konuşma için sitede başlık sayfasının altındaki chat box'a konuşabilirsiniz !
Moderatör Alımları Başlamıştır.
İyi Eğlenceler..
Derebahçe ~ GençliK
Hoşgeldiniz !
Üye olmadan forumdan yarar sağlayamazsınız.
Canlı konuşma için sitede başlık sayfasının altındaki chat box'a konuşabilirsiniz !
Moderatör Alımları Başlamıştır.
İyi Eğlenceler..
Derebahçe ~ GençliK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaaFFéTméZ ~ TéaMLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Sosyal mühendislik ile şifre alımı !

YazarMesaj
By.BiCi
Admin
Admin
By.BiCi

Rep Gücü : 401
Rep Puanı : 10

Sosyal mühendislik ile şifre alımı ! Empty
MesajKonu: Sosyal mühendislik ile şifre alımı !   Sosyal mühendislik ile şifre alımı ! Icon_minitimePaz Mart 15, 2009 10:05 pm

Sayın derebahceliler.yetkin-forum.com üyeleri Knight Online adlı oyuna yıllarımı vermiş biri olarakdan sorunumu dile getirmek istedim.Yıllardır soyuldum dolandırıldım bunlar inanılmaz fiyatlardı ve bayağı zarar etmiştim.500 - 1000 YTL ile degişen fiyatlardı.Sadede geliyim.Keylogger v.b gibi programlardan hayır gelmeyeceğini anlayarak sosyal mühendislikle elime hesap geçirmeyi istiyorum.Sosyal mühendislik ile ilgilenen ve bu konuda başarılı olacağım bir yöntem bilen arkadaş varsa çok memnun olurum.Şimdiden teşekkkürlerimi sunarım...

Sosyal mühendislik ile şifre alımı !
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» İkna Yollari(sosyal MÜhendİslİk
» Sosyal Mühendislik # Şeytan Üçgeni Yöntemi iLe S-M [TAVSİYE EDİLİR]
» Msn Hack-Videolu (ParoLa SıfırLama ALdatmacası/Sosyal Mühendislik)
» Kisi msn sifresini sizin istediginiz sifre yapsn!i!i sosyal muh. Farkiyla !i!i
» Dünyanın en iyi sosyal mühendisi(!)